International Wine Challenge 2017

Ocenění v podobě 4 medailí míří do našeho vinařství z Londýna

Zveřejněno 07. 06. 2017

Výsledky mezinárodní soutěže International Wine Challenge se nesly v duchu čtyřnásobného medailového úspěchu. Naše vinařství získalo 2 stříbrné a 2 bronzové medaile. Na stupních vítězů se umístila vína z řady Ego. Bronz si odnesl jemný Ego No. 81 Ryzlink rýnský (roč. 2015) s vůní broskví a limetky a vyzrálý „vlašák“ s barvou lipového květu - Ego No. 69 Ryzlink vlašský (roč. 2015). Stříbrem bylo oceněno plné a elegantní Rulandské bílé (roč. 2015) z přívlastkové kolekce Collection 1508 a bohatý a minerální Ryzlink rýnský (roč. 2015, obec Mikulov, trať Za cihelnou) z prémiové řady Terroir Moravia. Toto víno pro Vás aktuálně připravujeme k prodeji.

Ve Velké Británii mají moravská a česká vína tradičně velký ohlas. Vinaři zde získali 5 stříbrných a 17 bronzových medailí.

Soutěž International Wine Challenge (IWC), která letos proběhla už po čtyřiatřicáté, patří mezi nejprecizněji hodnocené soutěže vín na světě. Každé z vín oceněných některou z medailí je v průběhu soutěže posuzováno hned třikrát, a to minimálně deseti různými porotci.

Sdílet na FB

Košík 0