ZVB collection

Základní řada jakostních vín pro každého

 

Řada vín, která vznikla redesignem původní řady Moravy Classic, nyní v novém moderním kabátku. Příjemně pitelná vína tvoří základní řadu společnosti, která nabízí jakostní vína z moravských hroznů s lehce zvýšeným zbytkovým cukrem. 

A když modernější vzhled, tak s ohledem na místo, kde se nacházíme. Etiketa nese prvky, které nejsou na první pohled patrné, ale po bližším prozkoumání se vám zobrazí hned několik zajímavých detailů. Stěžejní část grafiky tvoří rozevřený paví ocas, který nelze přehlédnout ani při osobní návštěvě zdejšího zámeckého parku. Dále si pak pozorný zákazník všimne dřevěného sudu na víno, lidských rukou, slunce, zámeckého klíče, paví hlavy a řádků ve vinohradu, které se pnou jednotlivými pírky v grafice. Všechny tyto znaky jsou nejen obrazem místa, kde sídlíme, ale také zobrazují hlavní prvky, bez které se vinařské řemeslo neobejde.

 

Bílým vínům jsme vybrali žlutou barvu etiket, pozitivní, zářivou a jiskřivou. Červeným elegantní tmavě šedou, růžová vína mají jak jinak než decentní světle růžovou a cuvée se nesou v moderním světle šedém vzhledu.

Grafický design původní etikety navrhla prestižní londýnská grafická kancelář Claessens. Redesign byl v rukou brněnského grafika Aleša Sadila, který má na svém kontě mnoho úspěšných a oceněných etiket.

Košík 0