Víno mezi paletami 2019

Oceněná vína a jejich mladší sourozenci roč. 2019

Zveřejněno 05. 11. 2019

Už podruhé se můžete těšit na vína v prostředí našeho skladu. Že to zní netradičně, je nám jasné, loňská návštěvnost uzákala, že Vás podobné akce a místa baví, proto se letos uvidíme znovu na stejném místě. :)

Čeká Vás opět plný sklad palet a na 45 vzorků vín k degustaci. Ale ne jen tak ledajakých. Na jedné straně vína Svatomartinská, ale i další mladá vína ročníku 2019, na straně druhé, vína, která letos získala ocenění na prestižních soutěžích.

Nabízí se Vám tak úžasné srovnání úspěšných vín předchozích ročníků s jejich nejmladšími sourozenci ze stejných poloh, které mají soutěže teprve před sebou. K tomu si přičtěte nějakou tu dobrotu na zub, hudební kulisu ve stylu ART ROCK, např. Pink Floyd, Genesis, Yes, Cream, ale i české kapely jako Blue effect, Framus Five Michala Prokopa, Futurum. K Vaší pohodě přispěje stylové posezení na paletách v industriálních prostorách vinařství. Bude to prostě opět paráda!

Na programu jsou i speciální prohlídky zámeckých sklepů s řízenou degustací 5 zajímavých vín. Prohlídky jsou pouze v časech: 12*00, 16*00, 18*00 a jejich kapacita je omezená! Rezervace je možná na e-mailu janovicek@zameckevinarstvi.cz nebo na tel: 518 384 123.

Navíc pokud se jmenujete Martin nebo Martina, máte 5 vzorků vín ZDARMA. Otevřeno od 15.00 až do 22.00.

Vstup je ZDARMA.

Sdílet na FB

Košík 0