VÍNO MEZI PALETAMI

12. 11. 2022 15:00 do 22:00
Oceněná vína a jejich mladší sourozenci roč. 2022

Víno mezi paletami

Opět se můžete těšit na vína v prostředí našeho skladu. Že to zní netradičně, je nám jasné, návštěvnost z předcházejících let však uzákala, že Vás podobné akce a místa baví, proto se letos uvidíme znovu na stejném místě. :)

Čeká Vás opět plný sklad palet a spousta vín k degustaci. Ale ne jen tak ledajakých. Na jedné straně vína Svatomartinská, ale i další mladá vína ročníku 2022, na straně druhé, vína, která letos získala ocenění na prestižních soutěžích.

Nabízí se Vám tak úžasné srovnání úspěšných vín předchozích ročníků s jejich nejmladšími sourozenci ze stejných poloh, které mají soutěže teprve před sebou. K tomu si přičtěte nějakou tu dobrotu na zub, hudební kulisu ve stylu ART ROCK, např. Pink Floyd, Genesis, Yes, Cream, ale i české kapely jako Blue effect, Framus Five Michala Prokopa, Futurum. K Vaší pohodě přispěje stylové posezení na paletách v industriálních prostorách vinařství. Bude to prostě opět paráda!

Prohlídky zámeckých sklepů s řízenou degustací 5-ti zajímavých vín je možné si rezervovat předem nebo v den akce na recepci vinařství.

Navíc pokud se jmenujete Martin nebo Martina, máte 5 vzorků vín ZDARMA. Otevřeno od 15.00 až do 22.00.

Vstup je ZDARMA.

 Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Košík 0