Víno mezi paletami

Oceněná vína a jejich mladší sourozenci ročníku 2018

Zveřejněno 08. 11. 2018

Co si pod tím představit? Jednoduše plný sklad palet a na 45 vzorků vín k degustaci. Ale ne jen tak ledajakých. Na jedné straně vína Svatomartinská, ale i další mladá vína ročníku 2018, na straně druhé, vína, která letos získala ocenění na prestižních soutěžích.

Nabízí se Vám tak úžasné srovnání úspěšných vín předchozích ročníků s jejich nejmladšími sourozenci ze stejných poloh, které mají soutěže teprve před sebou. K tomu si přičtěte nějakou tu dobrotu na zub, hudební kulisu ve stylu ART ROCK, např. Pink Floyd, Genesis, Yes, Cream, ale i české kapely jako Blue effect, Framus Five Michala Prokopa, Futurum. K Vaší pohodě přispěje stylové posezení na paletách v industriálních prostorách vinařství. To vše dohromady dává tušit, že atmosféra pro příjemné chvíle při vínku je doslova na dosah ruky.

Na programu jsou i speciální prohlídky zámeckých sklepů s řízenou degustací 5 zajímavých vín. Prohlídky jsou pouze v časech: 10*00, 12*00, 16*00, 18*00 a jejich kapacita je omezená! Rezervace je možná na e-mailu janovicek@zameckevinarstvi.cz nebo na tel: 518 384 123.

Navíc pokud se jmenujete Martin nebo Martina, máte 5 vzorků vín ZDARMA. Otevřeno od 16:30 až do 23.hod.

Vstup je ZDARMA.

 

Sdílet na FB

Košík 0