Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme.

Vinice před kamerou

....videoseriál pokračuje. Tentokráte přímo na místě, kde rostou a zrají naše hrozny

Zveřejněno 04. 06. 2020

Jelikož se Vám náš videoseriál líbí a naše pravidelné "vysílání" o těch nej vínech s chutí pravidelně sledujete, rozhodli jsme se pokračovat s další várkou nových dílů. Tentokráte, což Vás asi nepřekvapí, jsme se rozhodli vydat přímo na místo činu. A nebude to nikde jinde, než na vinice, za našimi hrozny, bez kterých by naše víno nebylo tím, čím je.

Začíná další seriál, který Vám tentokrát představí naše nejzajímavější a nejúspěšnější tratě - VINICE PŘED KAMEROU. Nejdříve si ale musíme vysvětlit, co znamená ono všemi vinaři tak často skloňované slůvko "TERROIR". Co se za ním skrývá? Jaká vína nabízí? Mrkněte...

Dnes bychom Vám rádi představili naši vůbec nejúspěšnější trať. Říkáme jí trať 4 šampionů a velmi často nám dělá obrovskou radost. Jaké je její terroir? Co se skrývá pod jejím povrchem? Jaká vína nám dává? A v jakých řadách ji můžete ochutnat i vy? Račte vstoupit - trať KLÍNKY, obec Vracov.

Dnes Vás vezmu do naší BIO vinice, kterou jsme vloni i částečně omladili. Tak se nabízí skvělá příležitost si ukázat, jak se rodí mladý vinohrad na úpatí Chřibů. Ukážu Vám zdejší terroir, poodhalím půdní profil, probereme BIO přístup a taky prozradím,  v jakých řadách můžete vína odsud ochutnat i Vy? Račte vstoupit - trať MOŠTĚNSKO, obec Hýsly.

Tentokrát Vás vezmeme na místa, kde vzniká základní víno pro náš klasický SEKT 1876. Probereme i méně časté vysoké vedení vinné révy tzv. "na záclonu" a dojde i na jednu netradiční sabráž sektu. Račte vstoupit, toto je trať SLÍNY, obec SKORONICE.

 

Sdílet na FB

Košík 0