Vinař roku 2017

Získali jsme bronzové umístění ve veřejném hlasování MŮJ VINAŘ ROKU 2017

Zveřejněno 29. 08. 2017

Odbornou část 15. ročníku prestižní národní soutěže vín Vinař roku 2017 měli v rukou špičkoví degustátoři z celého světa, organizátoři soutěže si však připravili pro veřejnost možnost zvolit si svého oblíbeného vinaře pomocí online hlasování.

 V MŮJ VINAŘ ROKU 2017 jsme díky Vašim hlasům nakonec obsadili krásné třetí místo.

Cílem prestižní nezávislé soutěže je ohodnotit kvalitu vína produkovanými vinaři a vinařstvími z ČR. Hlavní cenou v soutěži je titul MAKRO Vinař roku 2017 za nejlepší kolekci vín, která musí obsahovat nejméně pět vzorků ze tří různých soutěžních kategorií. Naše vinařství postoupilo do finálového kola, ve kterém se utkalo o titul VINAŘE ROKU spolu s dalšími sedmi vinařstvími. Finálová pětice vín byla podrobena hodnocení mezinárodní degustátorské špičky složené z devíti porotců, z nichž šest se mohlo pochlubit titulem Master of Wine. Porota vybírala nejlepší pětici vín z 538 vzorků. 

Ačkoli se nám letos nepodařilo loňské vítězství obhájit, připravili jsme si pro Vás kolekci pěti finálových vín, která zaujala porotu nejvíce. Finálovou kolekci vín se skleničkou ZDARMA si můžete objednat zde: https://goo.gl/4xELrr

 

 

 

Sdílet na FB

Košík 0