Vína ze zámků na zámku 2017

Přes 900 návštěvníku ochutnalo mimořádný výběr zámeckých vín

Zveřejněno 14. 08. 2017

V sobotu 12. srpna se bzenecký zámecký park stal už počtvrté místem ojedinělé mezinárodní prezentace zámeckých vín s názvem VÍNA ZE ZÁMKŮ NA ZÁMKU. Letos jsme návštěvníkům představili přes 100 zahraničních a českých vín z různých vinařství. Ochutnávala se výtečná vína z Francie, Itálie, Rakouska, Německa, Španělska, Slovenska, ale také z daleké Chile a USA. 

Pohodovou atmosféru doplnila kapela Jazz Petit Mikulov. Skvělé jídlo z kvalitních farmářských surovin zajistila Mikrofarma Brno: řeznictví a bistro a pro milovníky kávy byla připravena kavárnička s voňavou výběrovou kávou a kávovými nápoji. Nechyběla ani „odpočinková zóna“ v podobě piknikové louky, kde si návštěvníci mohli mezi jednotlivými ochutnávkami relaxovat. Kdo zatoužil po poznání zdejších zámeckých sklepů, využil prohlídek, které byly mimořádně pro tento den zdarma.

Ideální počasí, skvělé víno a dobrá nálada všech, kteří se do parku přišli podívat, byly dokonalou kombinací pro vznik mimořádně příjemné akce, která  - pevně věříme - za rok dozraje do podoby ještě příjemnějšího vinařského zážitku. Děkujeme, že jste přišli a za rok se na Vás těšíme znova. Už teď pro Vás chystáme ještě širší a zajímavější kolekci zámeckých vín ;-)

Připomeňte si spolu s námi, jak akce probíhala a náhledněte do fotogalerie výše.

Sdílet na FB

Košík 0