Svatomartinská vína 2017

Svěží, šťavnatá a ovocitá - to jsou první vína letošního ročníku

Zveřejněno 24. 10. 2017

Rok utekl jako voda a letošní sklizeň se pomalu chýlí ke svému konci. První láhev ročníku 2017, kterou si milovníci mladých vín mohou otevřít, jsou vína pod ochrannou známkou Svatomartinských. Obvykle se jedná o vína svěží a ovocitá, jejich doba zrání trvá jen pár týdnů, přesto mají typickou osobitost a svými chuťovými vlastnostmi si získávají spousty nadšenců. 

Svatomartinská vína budou v letošním ročníku složená z odrůd Müller Thurgau, Muškát moravský, Svatovavřinecké rosé a Svatovavřinecké. Věříme, že potěšíme jak milovníky bílých, tak i růžových a červených vín. A na co se můžete těšit? Müller Thurgau Vás upoutá čerstvou vůní zahradního ovoce a v chuti Vás mile překvapí svěžestí a šťavnatostí. Hravý Muškát moravský je ideální volbou pro ty, kteří ocení veselé víno, s projevem limet, čerstvých hroznů a v chuti skotačící citrusovou kyselinkou. Svatovavřinecké rosé představuje víno s vůní čerstvých malin a jahod, v chuti oslní osvěžujícím smetanovým závěrem. Sbírku Svatomartinských vín uzavírá sytě purpurové Svatovavřinecké, s vůní čerstvých švestek a mladistvou hravou chutí. Vína zakoupíte ve vybraných maloobchodních sítích.

Vychutnejte si spolu s námi skleničku Svatomartinského vína v sobotu 11. listopadu na Svatomartinských otevřených sklepech, kde od 12.00 - 18.00 představíme letošní ročník.

 

Sdílet na FB

Košík 0