Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme.

Prague Wine Trophy 2018

Stali jsme se absolutním vítězem

Zveřejněno 12. 11. 2018

Zveřejnění výsledků finálového kola prestižní mezinárodní soutěže Prague Wine Trophy se neslo v duchu mimořádného úspěchu. S celkovým počtem 87 medailí jsme se umístili na úžasném 1. místě mezi domácími vinařstvími a stali se tak absolutním vítězem. Nejvíce byla zastoupena vína ročníku 2016 a 2017, která vynikala svěžestí a plností. Díky nim se můžeme pyšnit těmito medailemi: 2x Prague Wine Champion, 2x Prague Regional Champion, 12x Prague Premium Gold, 65x Prague Gold a 6x Prague Silver.

„Soutěžní vína vždy pečlivě vybíráme s ohledem na ročník, vyzrálost a ideální dobu konzumace, a to nejen z naší nejvyšší řady EGO, exkluzivní řady Terroir Moravia a kolekce vín pro gastronomii 1508, ale také vína z osvědčené řady Herbarium Moravicum, která jsou k dostání v běžné maloobchodní síti. Naše radost je o to větší, že po předloňském absolutním 3. místě, loňském druhém, je letošní prvenství naplněním našeho cíle, vyrábět atraktivní vína té nejvyšší kvality, která snesou srovnání s celosvětovou konkurencí,“ řekl k vítězství ředitel Zámeckého vinařství Bzenec Ing. Bořek Svoboda.

Soutěž Prague Wine Tropy patří již dlouho mezi prestižní soutěže, která mezi sebou poměřuje vína domácích producentů, ale i dovozová. Výsledky tak konečnému spotřebiteli názorně ukáží, jak kvalitní vína se dají v České republice koupit a že nejvyšší kvalitu můžete očekávat i od vín moravských. Výsledky ročníku 2018 pak staví, co se týče nejvíce získaných medailí, Zámecké vinařství Bzenec, na nejvyšší stupeň vítězů i z pohledu dovozců zahraničních vín.

V soutěži se také mimořádně dařilo sesterské společnosti Vinařství Mikrosvín Mikulov, která získala celkem 29 medailí – 1x Prague Wine Champion, 2x Prague Regional Champion, 6x Prague Premium Gold, 19x Prague Gold a 1x Prague Silver. Gratulujeme!

Sdílet na FB

Košík 0