Obdarujte své zaměstnance a blízké vínem s Vašim logem

Darujte víno, ušetřete na daních a získejte medaile s Vašim firemním logem zdarma

Zveřejněno 27. 09. 2021

Vzhledem k tomu, že se nám letošní rok nezadržitelně chýlí ke konci a někteří z Vás již přemýšlí, jak poděkovat a čím obdarovat své zaměstnance, obchodní partnery a přátele, mám pro Vás zajímavý tip. Obdarujte je našim vínem, které si můžete nejen zahrnout do nákladů, ale vznikne Vám tak i nárok na odpočet DPH! A samozřejmě je to typ dárku, který nikdy neomrzí a vždy obdarovaného potěší. 
Láhev s tichým vínem do 500,- Kč bez DPH je daňově uznatelným nákladem. Nezapomeňte však, že láhev by  měla být označena logem firmy, protože za firemní dárek se považuje reklamní nebo propagační předmět, který je opatřen obchodní značkou nebo ochrannou známkou firmy, která víno daruje. Nejefektivnější a nejrychlejší způsob je opatřit láhev samolepkou ve tvaru medaile s Vašim logem. 
Právě tento typ označení láhve Vám nabízíme. Vy si vyberete jakékoli víno z naší nabídky, které splňuje zmíněné náležitosti (viz výše), pošlete nám své logo v křivkách a my Vám zajistíme produkci medailí včetně nalepení na láhve. Od objednávky, přes zpracování a tisk loga, po nalepení na láhve, počítejte s lhůtou cca 14 dní. Cena za medaili a službu činí 6 Kč bez DPH.

Sdílet na FB

Košík 0