Nová řada mladých vín ZVB

Už jste ochutnali naše mladá vína?

Zveřejněno 04. 10. 2019

Jak se mladá vína rodí jsme Vám už ukázali, ale jak takové mladé víno chutná, se můžete nyní přesvědčit na vlastní "jazyk" s novou kolekcí Mladé víno v odrůdách Sauvignon, Müller Thurgau + Muškát moravský a Rulandské modré rosé

Sauvignon
Víno světle zelenkavé barvy. Vůně rybízových lístků a čerstvého kiwi. Chuť je živá, se šťavnatou kyselinkou a pikantní dochutí.

Müller Thurgau + Muškát moravský
Víno světle zlaté barvy. Vůně mandarinek a letního jablíčka. V chuti veselé, s dotekem zbytkového cukru a citrusovou kyselinkou.

Rulandské modré rosé
Víno světlejší malinové barvy. Vůně zralých jahod a červeného rybízu. V chuti lahodné, s jemnou kyselinkou a lehkým zbytkem cukru.

Vína v této řadě řadíme do kategorie moravských zemských vín. Jedná se o veselá, šťavnatá, lehká vína, která jsou vhodná pro běžné pití, při posezení s přáteli nebo prostě jen tak, když si chcete udělat pohodu. Ideálně je kombinujte s oblíbenými pokrmy, uvidíte, jak výtečně dokáží doplnit jejich chuť.

Narozdíl od Svatomartinských vín se nejedná pouze o vína suchá, ale osloví i ty konzumenty, kteří dávají přednost vínům s vyšším obsahem zbytkového cukru.

Svěží není jen jejich chuť, ale také vzhled. Řadu jsme "oblékli" do omlazeného kabátku v podobě hravé barevné etikety a netradičního šroubu, díky kterého toto víno jistě na regálu nepřehlédnete. Víno zakoupíte v obchodních řetězcích a v naší podnikové prodejně ve Bzenci.

Sdílet na FB

Košík 0