Bzenecké sklepy při svíčkách

Ochutnávka mladých a ročníkových vín v atmosféře sklepů za svitu svíček.

Bzenečtí vinaři Vás zvou do Bzence na ochutnávku mladých ročníkových vín v atmosféře sklepů za svitu svíček. Zúčastněte se putování za vínem přímo k vinaři v pátek 11. listopadu. Máte jedinečnou možnost navštívit prostory, kde vinař víno zpracovává a kde víno zraje. Atmosféra bude umocněna osvětlením sklepních prostor svícemi.
Letos se na Vás těší 17 vinařství.

svíčky

V prodeji celkově jenom 999 vstupenek!
Konec předprodeje: čtvrtek 10. 11.


Akce začíná v 18:00 hodin – (vyzvednutí lístků je možné od 17:30 do 22:00 hodin) a končí ve 00:00 hodin.

UŠETŘÍTE
Cena vstupenky je 400,- Kč v předprodeji, na místě 550,- Kč.

CO ZÍSKÁM
Vstup do sklepů a degustaci min. 6 vzorků vín u každého vinaře/vinařství. Účastníci obdrží skleničku s nosičem, mapu se zákresem trasy informacemi o zúčastněných vinařích a nabízených vínech = katalog.
Konec předprodeje: čtvrtek 10. 11.

Vyzvednutí lístků:
V čase od 17:30 do 22:00 hod. Vytisknuté vstupenky z předprodeje je možné vyzvednout jen na místě POKLADNA je uprostřed budovy Sokolovny – vstup do tělocvičny, je to napravo od vstupu do restaurace Sokolovna, před budovou budou i směrovníky.
Upozornění: Pořadatel si vyhrazuje právo vydat celou zaplacenou vstupenku, tj. všechny vstupenky na jedné objednávce dohromady!
Na vyzvednutí objednávky Vám stačí jeden vytisknutý (anebo přes mobil prokázaný) lístek s QR kódem. Pokud jste zakoupili vstupenky prostřednictvím několika objednávek - musíte si přinést z každé objednávky jeden lístek!

Informace zde:
Informační centrum - tel.: 722 183 283
bzenectivinari.cz
Facebook Bzenečtí vinaři

Vstupenky zakoupíte na: https://www.wisomm.com/event/fSeJ9qsYei7WaPptW

Košík 0