Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Je nám líto, ale osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme.

Nová pozice asistenta marketingu a obchodu

Do našeho týmu hledáme nového kolegu

Zveřejněno 04. 10. 2016

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání
- pracovní zkušenost v oblasti marketingu / obchodu alespoň 2 roky podmínkou
- zkušenosti z vinařského oboru nebo FMCG výhodou
- znalost marketingových nástrojů a možností jejich využívání
- výborná znalost digitální komunikace
- pokročilý uživatel MS Office
- výhodou ovládání grafických programů (Photoshop, Ilustrator, Corel)
- silná orientace na výsledek
- důslednost, organizační schopnosti, tvůrčí duch

Pracovní náplň
- péče o firemní e-shop, web a sociální sítě
- propagace webových stránek
- komunikace se spotřebiteli
- podpora obchodních aktivit
- tvorba newsletterů
- sledování konkurence

Nabízíme
- odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- tvůrčí a dynamické prostředí
- zázemí stabilní společnosti
- spolupráci s experty v oboru
- možnost profesního růstu a vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na email bednarova@zameckevinarstvi.cz.

Rádi se s Vámi setkáme při osobním pohovoru!

Košík 0